...
Nesjar Futsal, John Øyvind Rossland.

Enkelt for Nesjar Futsal

Nesjar Futsal kom seg lørdag greit igjennom andre runde i 1. divisjon, avdeling sør.

Publisert 04.12.2009 kl 23:00 Oppdatert 05.12.2009 kl 15:32

Tips en venn på e-post:


Dagens første kamp endte med walk over ettersom Svelvik ikke møtte opp. Så ble Lier slått 5-2, før Hortenkameratene, for anledningen på hjemmebane, til slutt ble nedsablet med 8-2.

– Det var litt bedre motstand nå enn sist, men det ble allikevel grei skuring, oppsummerer John Øyvind Rossland etter turneringsslutt. Bare teori kan i grunn ta fra Nesjar Futsal den ene av to plasser til eliteseriekvalifisering fra avdeling sør. En kvalifisering der langt tøffere motstand venter, og der man to år på rad ikke har nådd helt opp. Toppscorer lørdag ble nevnte Rossland med tre mål, tett fulgt av Thomas Ohnstad og Lars Moholt med to nettkjenninger hver. Neste runde går lørdag 16. januar i Tranbyhallen i Drammen. Da venter Drammens BK, Vestfossen og Svelvik på futsalgjengen fra Neset.

...

Veteraner møttes på Hegdal

BIL Den forholdsvis nystartede veteranbilklubben Folk & Vogn arrangerte veteranbiltreff på Hegdal lørdag. Det ble full klaff. Les mer

...

Trafikkuhell på Storgata i Larvik

Politinotiser Flere involvert, men ingen personskader. Les mer


Tips oss

Telefon: 800 82 000
SMS: OPTIPS til 2005
MMS: OPTIPS til 2005
E-post: nettavisa@op.no

Kontakt oss

Telefon: 33 16 30 00
Besøksadresse: Fritzøe Brygge, Stavernsveien 1
Postadresse: Postboks 5, 3285 Larvik
Telefaks: 33 16 30 01 (redaksjonen)

Redaksjonen

Ansv. red. (konst) Terje Svendsen, adm. dir. Håvard T. Heimdal
Redaktør: Per Marvin Tennum
Kanalsjef: Bjørn-Tore Sandbrekkene

Nettavisen OP.no

Dette nettsted er redigert på uavhengig grunnlag, i henhold til de prinsipper som er nedfelt i Redaktørplakaten , og på norske mediers etiske normer slik de er uttrykt i Vær-Varsom-plakaten og Tekstreklame-plakaten.

Det gjøres oppmerksom på at denne nettavisen regelmessig blir innsamlet og lagret av Nasjonalbiblioteket. Nettavisen vil bli gjort tilgjengelig som kildemateriale for forskning og dokumentasjon.

Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.