ØPs Larvidol-favoritt er kåret

13 deltakere gjenstår i Larvidol 2007. ØP-lesernes favoritt er nå kåret, men offentliggjøres ikke før 21 juni. Se også: www.op.no/ung

Publisert 11.05.2007 kl 15:14 Oppdatert 10.06.2007 kl 13:01

Tips en venn på e-post:

...
Amanda Rusti Foto: Arkivfoto

Tolv jenter og en gutt kjemper om å bli ØP-lesernes Larvidol-favoritt.

På våre hjemmesider www.op.no/ung kan du lese om hver enkelt deltaker, og høre han eller henne synge.

Alle de 13 finalistene er med på å spille inn Larvidol-samleplate. 21. juni blir det stort show på torget i Larvik, der både ØP-lesernes favoritt og vinnerne av hele Larvidol offentliggjøres. I tillegg blir det konsert med Larvidoldeltakere og en kjent artist.

Larvidoljuryen kårer to vinnere. En i gruppen for de som er under 12 år, og en i gruppen for de som er over 12 år.

Disse to vinnerne får hver sin platekontrakt.

5867 stemmer ble gitt i avstemmingen om ØP lesernes favoritt. Vinneren i vår uoffisielle konkurranse blir offentliggjort samtidig med at den offisielle Larvidolvinneren blir kåret 21. juni. Klikk på linkene under for å lese om deltakerne, se bilder av dem og høre dem synge!

Amanda H. Rusti

Amanda S. Balendran

Benedicte De Presno

Ida R. Ruud

Ingrid Bakker

Julianne Nyquist

Kristin D. Larsen

Lisa Glemming

Madelen H. Jensen

Mathilde Sjulstad

Nora R. Johansen

Pernille S. Larsen

Ruben Emil Illebekk

Mest lest nå

...

«Hytte» ved Stavern til 295.000

BOLIG Med på kjøpet får du vann, kloakk, dusj, badekar og seks hjul. Les mer

...

Her vil streiken ramme i Larvik

Jobb Mulig streik i offentlig sekter fra 06.00 torsdag. Les mer


Tips oss

Telefon: 800 82 000
SMS: OPTIPS til 2005
MMS: OPTIPS til 2005
E-post: nettavisa@op.no

Kontakt oss

Telefon: 33 16 30 00
Besøksadresse: Fritzøe Brygge, Stavernsveien 1
Postadresse: Postboks 5, 3285 Larvik
Telefaks: 33 16 30 01 (redaksjonen)

Redaksjonen

Ansv. red. (konst) Terje Svendsen, adm. dir. Håvard T. Heimdal
Redaktør: Per Marvin Tennum
Kanalsjef: Bjørn-Tore Sandbrekkene

Nettavisen OP.no

Dette nettsted er redigert på uavhengig grunnlag, i henhold til de prinsipper som er nedfelt i Redaktørplakaten , og på norske mediers etiske normer slik de er uttrykt i Vær-Varsom-plakaten og Tekstreklame-plakaten.

Det gjøres oppmerksom på at denne nettavisen regelmessig blir innsamlet og lagret av Nasjonalbiblioteket. Nettavisen vil bli gjort tilgjengelig som kildemateriale for forskning og dokumentasjon.

Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.