Hjemmeside | Telefon | Adresser |
---|---|---|
På nettet
Send epost
|
Telefon33 13 90 90Vakt: 957 46 888 Faks: 33 13 90 80 |
BesøksadresseElveveien 153262 LARVIK |
Sørum Trevare AS
I 1912 etablerte Carl Johan Sørum sin egen trevarefabrikk i Larvik. Lite ante han at det over 100 år senere fortsatt skulle være liv i den stolte familiebedriften.
For Sørum Trevare AS lever i beste velgående. I Elveveien 15 selges det fortsatt vinduer, dører, garasjeporter og garderobeløsninger. Den dag i dag er det spesialkompetansen som er vårt store fortrinn i et marked preget av sterk konkurranse.
Sørum Trevare AS er en faghandel som fokuserer på personlig service, trygghet og kvalitet i fokus. Våre ansatte er spesialister på rehabilitering av gamle hus, men vi leverer også til nybygg og hytter. Vi setter vår ære i å hjelpe deg med å få ditt bygg i stilmessig riktig stand! Derfor kommer vi på befaring, tar nøyaktige mål og gir deg ærlige råd.