Konfirmanter denne helgen

Nanset kirke

Nanset kirke Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel
DEL

Østre Halsen kirke

Lørdag 4. mai kl. 11.00

Benjamin Hilbert Bredal

Daniel Hjorth

Dina Nordfjord Haugsvær

Emma Lund Christoffersen

Haakon Skaara Kristiansen

Henrik Diesen

Ina Kamfjord Sørensen

Malene Reiersen

Maria Helena Lakselvhaug

Marius Bryn Leifsen

Martin Lund Walin

Mille Martine Holmen

Nikolai André Høyessen

Robin Helen Mortensen Kausanrød

Isabel Pettersen


Lørdag 4.mai kl.13.00

Edvin Andersen

Erlend Aas Pettersen

Liv Bakken

Isak Kilvær Fjelberg

Peter Kilvær Fjelberg

Leah Henriksen

Kajsa Håkonsen

Angelika Øyen Johannessen

Edvard Korssjøen Johnsen

Paula Kilvær

Anna Kilvær

Pernille Lundh Thoresen

Melissa Maria Sneve

Emma Pedersen Somby


Søndag 5.mai kl. 11.00

Jan Olav Ambjørnsen

Ida Marie Blom

Camilla Ellingvåg Diesen

Stine Halvorsen Dyreng

Ebba Larsen Engdahl

Håkon Davidsen Gustavsen

Sebastian Larsen

Mathilde Løvold

Karoline Nilsen

Lea Elisabeth Lund Sigurdslid

Tuva Skavdal

Emilie Bjørnstad (konf. i Tjølling)

Nanset kirke

Lørdag 4. mai kl. 11:00

Olav Christensen

Eila Aartun Nord

Adrian Bagne Hansen

Synnøve Hvaara

Aurora Nordal Berg

Karin Louisa Meléndez Brekke-Christensen

Isabel Christina Gärtner Kobro

Madelen Heum-Hognestad

Lørdag 4. mai kl. 13:00

Adrian Vego Henriksen

Birgit Clausen

Martin Holhjem Sollie

Lucas Svendsen

Ida Madeleine Devillée Walin

Benjamin Vilenica Opsahl

Marie Charlené Røsholt-Eggen

Christian Filip Selbo Malmquist

Mattheus Marthinsen

Henrik Tom Magnussen

Mathea Mikkelsen Homble

Henrik Krogstad Pettersen

Thea Snedal Christiansen

Rebecca Gustavsen

Tarina Gajaseni Sørum

Tobias Støvland Riksfjord

Mats Moen Lundh

Selma Barikmo Rasmussen

Søndag 5. mai kl. 11:00

Niklas Lindhjem Mangelrød

Sander Augustin Storhaug

Ida Jacobsen

Martin Jacobsen

Amalie Sandford Kvelle

William Hansen Willems

Jan Isaak Bakke

Niels Henry Johnsen

Noah Gjevestad

Marlene Hansen
 

Metodistkirken

Søndag 5.mai

Hedda Stø Hobber

Ingeborg Tønne Olsen

Brage Houtman Furustad

Torin Røed

Melodi Merhawi Abraham


Siljan kirke

Søndag 5.mai kl. 10.30

Kristine Vindheim Andersen

Martin Ekli

Nora Aarli Helgerud

Vegar Holte-Høines

Karoline Rambo Jakobsen

Jørgen Holmberg Johnsen

Ulrik Løvviken Kiste

Thea Thorstein Lønberg

Sandra Mobæk

Helena Pettersen

Jonathan Ulsnes

Søndag 5.mai kl. 12.30

Henriette Priscilla Birkeland

Maria Øyan Borsodi

Emma Fredheim Engan

Tuva Sofie Eilefsen Risdal

Ingrid Elise Rød

Erik Sikane

Elise Staulen

Kim Andre Hamsdokka Stensrød

Frida Svartangen

Amalie Sølverød

Tiril Aurora Vale

Ida Holte Vinkenes

Hedrum kirke

Søndag 5. mai kl. 11:00

Mathias Dolven Ekrene

Karoline Fjære

Elise Furustad

Benjamin Gåsholt 

Martine Lie Helsing

Margrethe Herland Larsen

Kamilla Flaten Larsen

Ida Lomme

Celina Øritsland Sørensen

Marcus Rimork Wiig

Emilie Magnussen

Tanum kirke

INANSET kirke

Lørdag 4. mai kl. 11:00

Olav Christensen

Eila Aartun Nord

Adrian Bagne Hansen

Synnøve Hvaara

Aurora Nordal Berg

Karin Louisa Meléndez Brekke-Christensen

Isabel Christina Gärtner Kobro

Madelen Heum-Hognestad

Lørdag 4. mai kl. 13:00

Adrian Vego Henriksen

Birgit Clausen

Martin Holhjem Sollie

Lucas Svendsen

Ida Madeleine Devillée Walin

Benjamin Vilenica Opsahl

Marie Charlené Røsholt-Eggen

Christian Filip Selbo Malmquist

Mattheus Marthinsen

Henrik Tom Magnussen

Mathea Mikkelsen Homble

Henrik Krogstad Pettersen

Thea Snedal Christiansen

Rebecca Gustavsen

Tarina Gajaseni Sørum

Tobias Støvland Riksfjord

Mats Moen Lundh

Selma Barikmo Rasmussen

Søndag 5. mai kl. 11:00

Niklas Lindhjem Mangelrød

Sander Augustin Storhaug

Ida Jacobsen

Martin Jacobsen

Amalie Sandford Kvelle

William Hansen Willems

Jan Isaak Bakke

Niels Henry Johnsen

Noah Gjevestad

Marlene Hansen

Hedrum kirke

Søndag 5. mai kl. 11:00

Mathias Dolven Ekrene

Karoline Fjære

Elise Furustad

Benjamin Gåsholt

Martine Lie Helsing

Margrethe Herland Larsen

Kamilla Flaten Larsen

Ida Lomme

Celina Øritsland Sørensen

Marcus Rimork Wiig

Emilie Magnussen

Tanum kirke

Lørdag 4. mai kl. 11:00

Andersen, Mads

Bø, Sigrid

Elgsaas, Sebastian Østebø

Halvorsen, Benjamin Tveit

Helgaker, Helene Josefine Bakke

Ludvigsen, Maria Espenes

Lysebo, Aaron Elias

Manvik, Lasse Andreas Waale

Nielsen, Ken Haakon

Rollag, Aurora Herland

Vikerhagen, Marcus

Waldvogel, Ingrid Victoria Thomassen

Lørdag 4. mai kl. 13:00

Bakke, Ludvik Wendel

Bergene, Daniel

Borvik, Olav

Christensen, Andreas Amundrød

Engelstad, Fredrik

Hansen, Victoria

Isaksen, Pernille Nalum

Lye, Henrik Kaupang

Nicolaisen, Adele Grubben

Sjursen, Sofie Vanessa

Søndag 5. mai kl. 11:00

Aasrum, Mia Fagerheim

Bjørnstad, Hansten Lindtjerndal

Brubakken, Adéle Verona Devik

Fjellbo-Mathiesen, Oliver

Halvorsen, Susanne

Kjærnes, Ole Jakob Hallesby

Lauritzen, Sander Breyholtz

Olsen-Ljønes, Melissa Christine

Skuggedal, Agathe

Stavdal, Marie Alexandra Fredriksen

Langestrand kirke

Søndag 5.mai kl 11.00

Frida Marlén  Adolfsson Brenden 

Hødal  Marie Hagen

Fred Ørjan  Langer Hansen 

Minna Celinne  Langer Hansen 

Eline  Heggvold Reite 

Henrik  Aleksander Sveen 

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken