Konfirmasjoner

BERG: Berg arbeidskirke er en av flere kirker som har konfirmasjon denne helga.

BERG: Berg arbeidskirke er en av flere kirker som har konfirmasjon denne helga. Foto:

DEL

Tanum kirke

Lørdag 11.mai kl. 11.00

Kasper Aarud

Silje Mathilde Eikeland

Linnea Ingnola Flenstad

Henriette Odberg Myrsve

Martin Andreas Andersen Nielsen

Julie Thormodsen

Mathea Thune-Bergersen

Robin Ørbæk


Lørdag 11. mai kl. 13.00

Mina-Emilia Cherie Buttedal Andersen

Ingrid Dalen

Emma Louise Kristiansen

Kristian Harra Larsen

Oliver Ludvigsen

Erlend Sandvik Reinemo

Thea Eikenes Sørensen

Ida Lie Sørensen

Daniel Tjelland

Hanna Dromnes Walstad

Larvik kirke

Søndag 12. mai kl. 12.00

Mattis Mortensen Alexandersen

Truls Asmyhr

Henrik Døvle

Sivert NæssEnge

Marie Franche

Mikkel Svartangen Haraldsen

Alice BredesenHaug

Mathilde Bredvei Jensen

Jimmie André Jevard

Elena Lekven

Nadia Linnea Linderoth

Tyra Aune Mathiesen

Aurora Nordvik

Brage Skaanes

Jonas Haram Slagsvold

Mikael Omsland Zakariassen


Stavern kirke

Søndag 12. mai kl 12.30

Hans Karl Farsund Helgeland

Hermann Skjørshammer Wang

Jonas Larsen

Sebastian Ringnes Schneider

Vegard Oksum Eidsheim

Andrea Nathalie Hollekim Corneliussen

Caroline Jakobsen

Ellinor Felicia Semb Kvalsund

Elise Engstrøm Dahl

Emma Louise Løff Anvik

Iben Guuvaag Jørgensen

Linnea Marie Røsjordet Ringdal

Maren Book

Rakel Eikenes

Thea Vassbotn Schjunk

Tuva Eidstad Pedersen


Søndag 12. mai kl 12.30

Christoffer Skaiå Eide

Fabian Nygard Johansen

Håkon Rørvik Salomonsen

Martin Balberg Kvisvik

Mathis Bålsrød Vik

Nikolai Andvik Areshev

Preben Gram

Sigurd Johan Myhrvoll Dybdahl

Ørjan Louis Gudmundsen

Amelia Lucia Opsahl Alvarez

Anna K. Haugene

Christine Ramm

Cornelia Thoresen

Hannah Korsgaard

Inger Aurora Sevatdal Johansen

Laura Sivickaite

Sunniva Korsgaard

Thea Smith Larsen

Berg arbeidskirke

Søndag 12. mai kl 11.00

Thomas Jensen

Alexander Andersen

Petter Anvik

Karisma Angelica Colohan

Jørgen Anvik

Julie Halle

Elise Frostad Johansson

Emilie Susann Berger-Nordal

Philip Smestadmoen Bålsrød

Teodor Løkka Thorstein


12. mai kl 13.00

Ida Vrangsund Mikalsen

Anniken Aske Eidsten

Maja Helen Bernhardsen

Alexander Saglie Næss

Ingrid Marie Dahlberg Rollefsen

Kristian Anvik Hansen

Trym Nicolay Wang Fjeldheim


Artikkeltags