Gå til sidens hovedinnhold

Her er programmet for Kulturnatt

Artikkelen er over 4 år gammel

Bølgen Storsal

15.00 Prisutdeling med underholdning

16.30 Larvik Veterankorps

17.30 Stavern & Agnes Musikkorps

19.30 Halsen Ungdomskorps Magnus Brekke Aalbu

Bølgen, Sanden Scene

14.00 Kulturskolens storband og band

17.00 Elever fra THVS

18.00 TBA

19.00 Ambjørnsenprisen

19.30 Austestad

21.00 Real Roots

23.00 Daylight/Trigger

Bølgen ute

14.40 Nesjar Teaterforening: Sverdkamp

18.00 Poesivandring

Bølgen, Foaje

12.00 Nesjar Teaterforening

16.00 Kick

Bølgen Galleriet

13.00 Arkitektur og fiksjon - Jarand Midtgaard

Colab, Brannvaktsgate 5

19.00 Grafittikunst: Live maling

21.00 Hvordan kunstnerne jobber med grafittiveggene

Fabrikken Ungdomshus

17.00 Åpen café

17.00 Kunstutstilling

17.00 Åpent gamingrom

20.00 Konsert : ARY

21.00 Disco med DJ

Forlagshuset, Skreppestad

18.00 Boklansering, Konsert, Åpen mikrofon

Fritzøe Brygge

12.00 Veldre kulturbarnehage

Herregården

12.00 Lefsebakst

13.00 Eventyrstund

13.30 Sangleker

14.30 Skumle historier

17.00 Kveldsvandringer

Il Passatore, Torget 6

21.00 Kristian Kaupang duo

21.45 Poesi Mona Windvik

Kraftstasjonen, Hammerdalen

13.00 Geir Bakken

17.00 Victoria Hovland

17.15 Linnea Lindtvedt

17.30 Zerlane Gulla Løken og Karita Gusland

12.00 Utstilling: Gro Pindsle

12.00 Utstilling: Anette Normann Hansen

Larvik Bibliotek

14.00 Liv Gade

Larvik Kirke

19.00 Kulturskolen

21.00 Bare Barokk

Larvik Mikrobryggeri

15.00 Kåseri: Rock

20.00 Mathias C Henriksen

21.30 Amp Project

22.30 Kåre Aam Indrehus

Larvik Museum, Verksgården

12.00 Skattejakt

12.00 Visning av filmer

Larvik Skatehall

12.00-24.00 Masse ativiteter

Larvik Torg

16.00 Poesivandring

Mekken, Nedre Fritzøegate 2

18.00 Skagerakkærne

19.30 HumLa

Nansetgata 5

12.00 Utstilling: Kristin Sorknes Hundstad og Moraelyn Briargate

Sjøfartsmuseet

12.00 Omvisning

13.00 Omvisning

15.00 Foredrag om C.A. Larsens liv og virke

16.00 Foredrag om C.A. Larsens argentinske virksomhet

Sliperiet, Pressverksalen

12.00 Magisk Åpning

20.00 Filippinsk dans

20.30 Kizumba

21.00 Quiz

22.00 Aar Maanta

24.00 Trang Fødsel

Sliperiet, Aula

14.00 AOK-koret

12.30 Utstillinger

12.30 Tegneverksted

12.30 Trommeverksted

12.30 Spinnsirkus

Sliperiet, Kreativsal

13.00 Teater

Sliperiet, Studio Nille

10.00 Kostyme- og kulisseverksted

Prosjektfelt Stålaker, Håkestadveien 185 (Tjølling)

15.00 Omvisning

18.00 Trollstemning

Teaterhuset Munken

12.00 Teaterkaféen er åpen

12.00 Tegneverksted

13.00 Ansiktsmaling og utkledning

13.00 Teaterkurs 5 - 12 år

13.30 Filmen Byen Vor

14.30 Film fra Hakkebakkeskogen

16.00 Matilda

17.00 Underholdning

19.00 Rødhette og Ulven

19.00 Scenen er din

23.00 Det Ukjente

Tollerodden

16.30 Åpen Kafe

17.00 Kulturskolen

18.30 Musikeren og samfunnsborgeren Colin Archer

Kommentarer til denne saken