Gå til sidens hovedinnhold

Her er hele kulturnattas program

Artikkelen er over 5 år gammel

Bølgen, Storsal

12:00 Åpningsforestilling

14:00 Larvik Veterankorps

19:00 Stavern-Agnes

Musikkorps

20:30 Ingvar Ambjørnsen: Elling-bloggen

Bølgen, Sanden Scene

13:30 Thor Heyerdahl vgs

14:30 Kulturskoleband

16:00 Larvik

Trekkspillklubb

17:00 Schlagermix

18:00 Bengtson/ Eikeland

19:00 Ambjørnsenprisen

20:30 Real Roots

22:00 Cosmos Factory

00:00 Bosses Bongoband

Bølgen, Blåboks

18:00 «Lyriske Larvik»

Bølgen, Foajé

11:30 Nanset

Klarinettkvintett

12:00 Tanum

| Kulturbarnehage

20:00 Kick Surprise

Bølgen, Galleriet

13:00 Samspill

Fabrikken Kongegata

17–23 Utstilling

18:00 Konsert: William

20:00 Konsert: Kasam

21:00 Konsert: Victoria

Sigurdsgate 4

13–19 Utstillinger

Herregården

13:00 Eventyrstund

14:00 Schladermund og Rullegardine

15:00 Omvisning for

voksne ved Aina Aske

17–20 Kveldsvandring

Kanalgata 1

12–20 Kjetil Wallum og Eskil von Hanno Bast

Larvik kirke

17:00 Ad Astra

19:00 Larvik Kulturskole

Larvik Mikrobryggeri

20:00 Fyttihælvete

21:00 National Freakshow

22:00 Suicidal Ninja

Monkeys

23:00 Dead Egners

Larvik Museum

12:00 Omvisning og

skattejakt for barn

13:00 Omvisning i

utstillingen

14:00 Musikklivet i Larvik 1850–1910

16:00 Larvik Kulturskole

Larvik Skatehall

12–21 Scoot, skate og annen rulling, Street og bowl contest, Kid Contest. Rulleorientering, Finaler, best trick

Mekken – Norconsult

18:00 Nanset

Saxofonkvartett

19:00 Skagerakkerne

Metodistkirken

13–19 Tanzania/Larvik

jubileum

Aktiviteter for barn

13:00 Orgeltoner

14:00 Afrikansk dans

15:00 Afrikansk sang

16:00 Søndagsskoletime

17:00 Gospelkoret

18:00 Lovsangstund

@pi-parken

12–14 Små og store forskere spennende aktivite ter og eksperimenter

Pica Pica

21:00 Saxygen Quartet

22:00 Christine Bremseth- Lundh

Sliperiet, Pressverksalen

14:00 Øisteins Blyant

16:00 Blueberries

21:00 Mat, utstilling, folke dans fra Syria

21:00 Somalisk

Kvinneforening

21:00 Arabisk mat og tek stilutstilling

21:30 Firas Imam

22:00 Bafana Nhlapo Band

23:30 Chakras

Sliperiet, Aula

14:00 Kunststunt Elever ved visuelle kunstfag

19:30 Beata Hlavenková og Anders Aarum

Sliperiet, Studio Nille

10–15 Kulisse- og kostyme verksted

Teaterhuset Munken

14:00 Tegneverksted, ansiktsmaling, teateraktiviteter.

14:00 Byen vor – Larviksfil men fra 1921.

15:00 Robin Hood

17:00 Shakespeare med

ungdomskurset

18:00 Byen vor – Larviksfil men fra 1921 vises.

18:30 Operasvisker med Kjersti Kongssund

20:00 Solveig Haga, Victoria Narvesen og Leon Jungreuthmayer

21:30 Stabilt Sideleie

Her og der

Stavern Fort Tamburer spiller der du minst venter det.

Kommentarer til denne saken