Eksperten er lagt ned - Andelstorget har tatt over... Vi har solgt bonger/systemer via EKSPERTEN, men 1. desember var det slutt for EKSPERTEN. Da kom det nemlig noe nytt, og nå er det ANDELSTORGET som gjelder. Her kan man kjøpe bonger/systemer fra oss som man tidligere gjorde på EKSPERTEN.
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
Lerum tømte V86-lukene fra Bjerke og Jägersro 24. mai - Over 1,3 millioner innspilt
V86-tipsene til undertegnede satt mildt sagt bra denne onsdagen, og den mellomste bongen på Nettavisen til Kr.864 betalte ut svært solide Kr.35 660.-
På Andelstorget ble det fullklaff for hele 37 andelslag, og de var som følger:
* 4 bonger a Kr.400 (5 andeler a Kr.101) betalte ut Kr.33 380 hver seg.
* 10 bonger a Kr.1 000 (4 andeler a Kr.250) betalte ut Kr.35 660 hver seg.
* 8 bonger a Kr.1 200 (4 andeler a Kr.300) betalte ut Kr.35 696 hver seg.
* 8 bonger a Kr.2 000 (4 andeler a Kr.500) betalte ut Kr.36 588 hver seg.
* 2 bonger a Kr.3 000 (4 andeler a Kr.750) betalte ut Kr.39 904 hver seg.
* 1 system a Kr.6 000 (20 andeler a Kr.319) betalte ut Kr.42 980.
* 4 systemer a Kr.4 000 (4 andeler a Kr.1 000 / 10 andeler a Kr.400 / 20 andeler a Kr.200) betalte ut Kr.40 860 hver seg.
Totalt spilte vi inn 1 350 000, og omsatte for 90 000.
Sendingen begynner klokken 13.00 / V75-1 er i gang klokken 15.00
Lørdag byr Bergen Travpark på V75-fest hvor en alenevinner kan stikke av med hele 12 millioner. I tillegg er det premiere for Norsk Rikstotos nye storsatsing : MILLIONSJANSEN. I all enkelhet går MILLIONSJANSEN ut på at du kan vinne en million kroner neste lørdag om du skulle få 5,6, eller 7 riktige på Bergen Travpark lørdag. Husk : Det koster ikke noe ekstra å delta i MILLIONSJANSEN. V75-bongen som du har levert er nemlig din "inngangsbillett" til å være med i MILLIONSJANSEN om du får 5, 6, eller 7 riktige.
Når det gjelder V75-omgangen på Bergen Travpark lørdag så fant vi vår banker i V75-2. Der går vi ALL IN på 6 Lexus B.R. som jakter sin femte strake seier på lørdag.
Våre komplette V75-tips er som følger:
V75-1 : 10 Bjørnemyr Best – Har fått to løp i kroppen etter pause, og var tilbake på sitt beste sist. Vinner det løpet enkelt om det bare klaffer litt bedre, for avslutningen var helt enorm. Vi hadde faktisk 20,7 s 300m på klokken, og det gjorde den med krefter igjen. Kan kanskje en 24-tid på lørdag, motstanden er den riktige, og her må man rett og slett være på vakt. SPILLES! 3 Storhaug Odin – Så rålekker ut i banen sist, avsluttet i 26-fart, og kom fulltanket til mål. Det lyser litt ekstra av denne, og skulle ikke førsterunden bli for hard, ja, da sier det seg selv at den ikke blir enkel å fange. Motbudet.
4 Norheim Bork – Har skyhøy kapasitet, og den gikk et voldsomt løp etter galopp sist (22,1 s 300m). Er dog ikke stabil, og grunnen for at vi kun plasserer den på outsiderplassen er at det er en klar galopprisiko på denne.
Vår rangering : A :10 B : 3-4-7 C : 6-9-5-12-1-2-11-8
V75-2 : 6 Lexus B.R. – Er en ny KANON fra Stall Gundersen, og vi blir overrasket om denne ikke er med i Derby litt senere i år. Har sett uhyggelig bra ut i årets to første starter, og på Åby sist jogget den altså en lav 14-tid som fulltanket. Går 12 om nødvendig på lørdag, og taper ikke dette om alt går riktig for seg. Sitter tidlig i tet, og siden blir det takk og adjø. Vi kan ikke spekulere, og denne bankes på alt.
Vår rangering : A : 6 B : 10-1-7 C : 9-12-2-4-5-3-8-11
V75-3 : 6 Ramstad Kristian – Så smellbra ut etter pause sist, og ble altså sittende bom fast som fulltanket. Er neppe dårligere med det løpet i kroppen, den er lynrask fra start, og vår feeling er at den vil bli sluppet til tet. Fra tet er den fort helt «klar» om den ser ut som sist, og vi iler til med tipsnikken. 9 Grude Elling – Ble sliten sist, men fikk seg en liten pause etter det løpet, og skal være tilbake i bra form igjen i trening. Skulle det bli kjøring her så vil Grude Elling bli meget skummel, og den kan da fort komme på lette bein nedover oppløpet. Motbudet.
4 M.L.’s Odin – Holdt unna med et nødskrik fra tet sist, men var uansett knallgod på en distanse som normalt pleier å være for lang. Nå passer distansen bedre, men det er tøft i mot, og vil egentlig Svein Ove Wassberg svare Ramstad Kristian? Da tror vi det kan bli langt til mål… Fra rygg leder er den med garanti blant de tre beste, og den får stå som løpets outsider.
Vår rangering : A : 6 B : 9-4-3-7 C : 8-2-5-1
V75-4 : 3 Golden Dream M.E. – Har gradvis blitt bedre, og sist avsluttet den forrykende etter en passiv styring. Gikk altså 12,2/2100ma, og så ut til å ha masse krefter igjen over mål. Nå møter den billigere motstand, den blir laddet for tet, og skulle den komme seg foran så er dette løpet over. Er en soleklar tipsener mot veldig riktig motstand. 8 Iggy B.R. – Er god nok på sitt beste, men har vært tett matchet på slutten, og leverte ikke helt på topp sist. Nå trekker dessuten sporet ned, men et lite felt er et pluss, og tilbake på sitt beste så dukker den nok opp på foto. Motbudet.
7 Custom Cheval – Henry Rorgemoen er en herlig (og dyktig) trener, og her setter han altså opp Svein Ove Wassberg i æreløpet til Ove Wassberg. Slikt liker vi! Custom Cheval er noe variabel, men kan det meste på en god dag. Her er det tøft i mot, men han er «ungdommen» i feltet, og den trenger ikke å være helt borte med full klaff. Dette er løpets outsider.
Vår rangering : A : 3 B : 8-7 C : 4-5-1-6-2
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
V75-5 : 6 Orlando Young – Har funnet formen, og vi er inne på at dette dreier seg om tet og slutt. Gikk en helt rå sluttrunde på Biri sist, og hadde nok vunnet det løpet hadde det bare klaffet litt bedre. Gikk 11,5 s 1000m, og hentet lengder helt hjem. Leverer den noe tilsvarende her så er dette hesten å slå. SPILLES! 11 Thai M. Square – Er bedre på ren kapasitet, men bakspor på sprint er ikke akkurat optimale betingelser. Gikk helt rått etter en grov galopp tredje sist, mens den var solid i nederlaget nest sist. Sist ble det enkelt, og den vant med krefter igjen da. Trenger litt tempohjelp skal den rekke frem, og den blir kun et andrevalg for oss.
5 Jackpot B.R. – Er ikke stabil, men har fin kapasitet, og ikke ueffen når den leverer på topp. Nå er den dog meldt med framsko samt at man fester på en vanlig vogn igjen. Det trekker ned, og den blir ikke noe mer enn en bitteliten outsider for oss.
Vår rangering : A : 6 B : 11-5-7-1 C : 10-2-3-4-8
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
V75-6 : 8 April Faxa – Har vært knallgod de siste gangene, og holder toppform. Spurtet voldsomt etter en dårlig start sist, og på klokken stod det 21,2 s 300m. Er litt fikset på etter det siste løpet, og den kan nesten ikke få en bedre oppgave enn dette. Laddes fra start, kjører seg tidlig til tet, og siden er dette over? SPILLES! 7 Stas Eldi – Har fått fire løp i kroppen etter pause, og nå er formen der. Den spurtet bra nest sist (22,6 s 300m), mens den ble sittende bom fast med masse krefter igjen sist. Kommer igjen ut på sin beste distanse, den har en voldsom fart i kroppen sin, og må med om favoritten garderes.
9 Føynland Anna – Galopperte seg bort sist, men det er gode rapporter på den, og skulle det bli hardt tempo så skal den ikke bli enkel å stå i mot til slutt. Dette er løpets klare outsider.
Vår rangering : A : 8 B : 7-9-10-4-3-6 C : 2-5-1
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
V75-7 : 2 Customer AS – Denne viste STOR kapasitet når den stod i Sverige, og den kan det meste på en god dag. Har trukket sporet innenfor storfavoritten, og Svein Ove Wassberg kommer å gjøre alt han kan for å svare den ut. Customer AS er satt opp for oppgaven, og var fin til seier etter pause sist (13,7 s 1000m). Hjemmeseier, og V75-suksess? 3 Wishful Order – Burde ha holt unna for å få 100% godkjent sist, men den var uansett OK i nederlaget. Er ikke helt stabil med volte, men håndterte dette fint nest sist. Vi tror ikke den plukker ned vår ide fra utsiden, men skulle den komme seg foran vår ide, ja, da har plutselig favoritten de beste kortene. Motbudet.
1 Kong Du Dalm – Feilet like etter at hetten ble dradd mot oppløpet sist, og den var ikke helt tom da. Da gikk den altså i dødens på Cool Trix, og nevnte Cool Trix var altså hesten som plukket ned Wishful Order fra dødens… Kong Du Dalm er lovende, det kan bli tet, men det kan også bli rygg leder. Skal med om løpet garderes, og vi plasserer den på outsiderplassen.
Vår rangering : A : 2-3 B : 1-10-8-13 C : 15-6-5-11-12-14-9-7
«Se rikstoto.no/vinnersjanser | hjelpelinjen.no | 18+»