Eksperten er lagt ned - Andelstorget har tatt over... Vi har solgt bonger/systemer via EKSPERTEN, men 1. desember var det slutt for EKSPERTEN. Da kom det nemlig noe nytt, og nå er det ANDELSTORGET som gjelder. Her kan man kjøpe bonger/systemer fra oss som man tidligere gjorde på EKSPERTEN.
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
Over 1,1 millioner innspilt på V75 i ny FESTDAG på Andelstorget 4. juni
Tipsene sitte bra for tiden, og under V75-omgangen på Axevalla ble det nye herlige gevinster. Vår samarbeidspartner, SNOKEN, fikk tre kuponger med 7-riktige (fire andeler a Kr.500), og disse betalte ut storfine Kr.151 800 hver seg. Undertegnede ville ikke være dårligere, og fikk også tre kuponger med 7-riktige (fire andeler a Kr.750). Disse betalte ut Kr.154 952 hver seg. I tillegg hadde undertegnede en "haug" med bonger som fikk fine trøstegevinster (6-riktige), og totalt ble det spilt inn voldsomme Kr.1 113 625. Omsetningen stoppet på Kr.164 016.
Lerum tømte V86-lukene fra Bjerke og Jägersro 24. mai - Over 1,3 millioner innspilt
V86-tipsene til undertegnede satt mildt sagt bra denne onsdagen, og den mellomste bongen på Nettavisen til Kr.864 betalte ut svært solide Kr.35 660.-
På Andelstorget ble det fullklaff for hele 37 andelslag, og de var som følger:
* 4 bonger a Kr.400 (5 andeler a Kr.101) betalte ut Kr.33 380 hver seg.
* 10 bonger a Kr.1 000 (4 andeler a Kr.250) betalte ut Kr.35 660 hver seg.
* 8 bonger a Kr.1 200 (4 andeler a Kr.300) betalte ut Kr.35 696 hver seg.
* 8 bonger a Kr.2 000 (4 andeler a Kr.500) betalte ut Kr.36 588 hver seg.
* 2 bonger a Kr.3 000 (4 andeler a Kr.750) betalte ut Kr.39 904 hver seg.
* 1 system a Kr.6 000 (20 andeler a Kr.319) betalte ut Kr.42 980.
* 4 systemer a Kr.4 000 (4 andeler a Kr.1 000 / 10 andeler a Kr.400 / 20 andeler a Kr.200) betalte ut Kr.40 860 hver seg.
Totalt spilte vi inn 1 350 000, og omsatte for 90 000.
Vi har en helt fantastisk uke foran oss, og det blir ikke mye bedre enn dette. Lørdag er det GULLJACKPOT I V75-SPILLET, mens det på søndag venter en internasjonal V75-omgang hvor også Nettavisen Oslo Grand Prix skal kjøres. Vi kommer naturligvis tilbake med fyldige V75-tips til begge dager.
Halmstad står for kveldens V64-omgang, og dette er en strålende omgang med bra kvalitet på løpene. På våre litt større bonger som blir levert vi Andelstorget spiller vi bankerfritt.
Gå ikke glipp av følgende:
V64-1 : 1 Giovanna Coger – Blir hardt betrodd i innledningsløpet, den kommer med toppform, og kan naturligvis lede dette rundt om. Vi liker dog ikke at man rykker skoene rundt for første gang på en storfavoritt, og vil gjerne se den på den balansen før vi går ALL IN. Motivert, men… 3 King On The Hill – Er en spennende nykommer, den har fin grunnkapasitet, og plukkes med på alt fra et fint spor.
V64-2 : 3 Luca Barosso – Feilet i en slags strid sist, og er egentlig GOD på sitt beste. Kommer nå ut etter en liten pause, den er behandlet i oppholdet, og rapportene er fine på den. Kan kjøre seg tidlig til tet, og på en rask bane kan da dette være over. Settes først i et løp hvor vi plukker med oss tre hester.
V64-3 : 11 Cassius Clay D.E. – Har vunnet 8 av 9 løp, og selv om den gikk et bra løp etter galopp i årsdebuten sist så fungerte den ikke helt optimalt. Ble behandlet etter det løpet, rapportene på den nå er fine, og mot en overkommelig gjeng kan det fort bare være slik at den vinner. 4 Valnes New Love – Spurtet sterkt sist, og er på vei mot formen. Distansen liker den, og fra et fint spor må den være tidlig aktuell.
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
V64-4 : 11 Bömaren – Tok en fortjent seier sist, og har i det hele tatt utviklet seg fint. Står i springsporet på tillegget, og kan komme fykende direkte. Settes først. 1 Kelso Boko – Kan være noe for de som leter en skrell. Har fått to løp i kroppen etter pause, og ble sittende bom fast med krefter igjen sist. OBS!
V64-5 : 7 Brady D.E. – Var knallgod etter en sluttrunde i dødens på Lunden sist. Fikk seg dog en tømmer der, og slikt kan sette sine spor gangen etter. Skal uansett stå først på ranken. 12 Lucifer Boko – Likte vi etter pause sist, og den grunnkapable traveren ble sittende bom fast som absolutt fulltanket da. Får den tempo på forestillingen så kan den felle samtlige. OBS!
V64-6 : 10 Charliebrown Effe – Har ikke vært like god i år som i fjor, men spurtet fint i kulissene på en oppjaget sprint sist, og kveldens distanse passer bedre. Nå kommer seieren? 12 Dea Grif – Er en enormt kapabel hoppe, og det skal bli spennende å se den igjen i banen. Matches mot viktigere løp senere i sesongen, og det er mulig at den kun blir kjørt forsiktig i årsdebuten. Er uansett såpass bra at den må med om løpet først garderes.
«Se rikstoto.no/vinnersjanser | hjelpelinjen.no | 18+»